هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه چقدر است؟

اسکلت بتنی بهتر است یا اسکلت فلزی؟
شهریور ۱۰, ۱۳۹۷
فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید پارکینگ مکانیزه
شهریور ۳۱, ۱۳۹۷

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه چقدر است؟

پارکینگ مکانیزه طبقاتی نوعی پارکینگ است که ویژه زندگی های مدرن و روزمره امروزی طراحی شده است.

زندگی امروز موارد بهینه را می طلبد ابزارهایی را خواستار است که در همه ابعاد حساب شده باشند ابعاد و فضای کمی را اشغال کنند و کارکرد طولانی داشته باشند قابلیت جابه جایی داشته باشند وایمن باشند و…

در فضای شهری امروز پارک کردن ماشین با توجه به ضریب افزایش ثابتی که هر روز دارند و خیابان های که درحالت  عادی تردد در آنها سخت است دنبال جای پارک گشتن و عقب و جلو کردن خیلی سخت و اعصاب خورد کن شده است.

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه

پیشنهاد های زیادی برای حل این نوع معضلات جای پارک وجود دارد مثل پارکینگهای بتنی طبقاتی ولی این نوع پارکینگ ها قابل اجرا در سطح وسیع هستند و باید تعداد طبقات آنها بالا باشد تا توجیه اقتصادی داشته باشند و نهایت توی هر خیابان اصلی و بزرگ توی بهترین حالت یک پارکینگ نصب کنند و فکر کن شما محل مورد نظرت برای مراجعه سر خیابان باشه و پارکینگ وسط خیابون یا ته اون باشه  خودش یه مصیبته اما این مشکل رو پارکینگ هایی که شرکت ماشین سازی مبتکران آستانه به مدیریت مهندس حمید نجفی طراحی کرده و ساخته که ما شرکت هوشمند سازان گشایش با مدیریت و اجرای سعید فرجی،  سیستم اتوماسیون و الکتریکال اون رو طراحی واجرا کرده ایم ، حل کرده است .

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه

هزینه ساخت پارکینگ مکانیزه

این پارکینگ ها در فضای سی متر مربع (یعنی یه فضای۵★۶)نصب میشه پس توی هر خیابون شلوغ  میشه از اون سر خیابون ته خیابون و وسط اون باشه یا در حقیقت کنار هر اداره یا مرکز درمانی و هر جایی پر تردد چند دستگاه از اون رو نصب کرد و در یه فضای سی متر مربعی که نهایت دو تا ماشین کنار هم توش جا میشه  (بسته به ظرفیتی که  سفارش میدین۱۰ یا ۱۲ یا۱۴ ماشین رو پارک کنید )

 

این پارکینگ ها مکانیزه عملکردی مثل چرخ و فلک های شهر بازی دارند و وقتی یه ماشین روی کابین های اون سوار میشه پارکینگ یه گردش بیضوی شکل داره و اون ماشین رو بالا میبره و ماشین بعدی رو میتونین توی کابین بعدی اون پارک کنید یا از اون پیاده کنید. با این مکانیزم میشه تو فضای کم با هزینه بسیار کم به نسبت پارکینگهای بتنی ماشین ها رو کنار خیابون یا توی زمین تنگ افتاده یا قوارهای پشت خیابان  اصلی رو به عنوان پارکنگ استفاده کرد.

نحوه قیمت گذاری این پارکینگ ها بر اساس پالت (کابین) است و به ازای هر پالت قیمت ها متفاوت خواهد بود که این قیمت به تیپ دستگاه مصالح و آپشن های در خواستی از طرف مشتری بستگی دارد. درآمد زایی این پارکینگ ها در مکان های پر تردد فوق العاده است برای خیابان های که تجاری بالایی دارند هم بسیار ارزشمنده چون میشه بایه دهنه دو متری برای تردد و در پشت ساختمان این مدل پارکینگ رو بدون مزاحمت نصب کرد و ضمن استفاده از فضای تجاری با ارزش گیر شهرداری برای تامین پارکینگ ملک رو بر طرف کرد.

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه

پس اگر شما یه سرمایه گذاری یا ملک بد قداره تو امکان پر تردد داری که نمیشه باهاش ساختمان یا مغازه درست کرد که با ارزش باشه یا یه زمین در قواره های پشت خیابان ها پر تردد داری با ما تماس بگیرید تا بطور رایگان در هر نقطه ایران و جهان براتون ملکتون رو ارزیابی و امکانسنجی وسودآوری احتمالی روبراتون بررسی کنیم و در صورت صلاحدید براتون این مدل پارکینگ رو نصب کنیم تا ضمن اینکه کار بندهای خدا رو راه می ندازیم به یه سود آوری قابل توجه نیز برسید درآمد های که در صورت جایابی درست معمولا پایدار هم هستند.

 

 

قیمت پارکینگ هوشمند طبقاتی مکانیزه چندین عامل بستگی دارد که چند مرود آن عبارست از:

۱- انتخاب نوع پارکینگ مانند روتاری، پازلی و پلتفرمی که هر یک قیمت و شرایط نصب متفاوتی دارند که در ادامه به توضیح انوااع پارکینگ هوشمند اشاره می شود.

۲- ارزش زمین: در زمین های که ارزش بیشتر دارند باید از پارکینگ هوشمند روتاری استفاده کرد چون حدود ۳۰ متر مربع مساحت نیاز دارد.

۳- تعداد جای پارک

۴- تعداد طبقات

 

 

اتوپارکینگ پارس ، فروش ، نصب و ارائه دهنده کلیه خدمات پس از فروش انواع پارکینگ طبقاتی مکانیزه در ایران. 

هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه

Summary
User Rating
4 based on 2 votes
Service Type
فروش و نصب انواع پارکینگ مکانیزه
Description
هزینه ساخت پارکینگ طبقاتی مکانیزه چقدر است؟
مشاوره رایگان